5 Temmuz 2022, 14:26

Gizlilik Politikası

MEDYUM HOCA PALTFORMU GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitemiz insanların genel olarak özel olan sorunlarıyla alakalı durumlara çözüm ürettiğinden dolayı bu olaylarda kişinin gizliliği ön plandadır. Bizim için ilk gelecek olan konu sizlerin gizlilik hakkınızı korumaktır. Bu yüzden yorum yapan kişilerin bilgileri titizlikle saklanmalıdır. Sitemiz üzerinden siz de yorum yaparak bu kişilerle irtibat kurabilirsiniz ancak ve ancak kişilerin özel numarası ya da başka bilgilerine kesinlikle ulaşamazsınız.

Site olarak sizlerin güvenli olması ve güvende hissetmesi bizler için oldukça önemlidir. Bu sebeple de kişisel verilerinizi hassas şekillerde koruyoruz. Kişisel verilerinizin tehlikeye girmiş olması sitemize olan güveninizin yanında bizi de zora sokma durumundan dolayı sizin için ne kadar kritik bir durumsa aynı şekilde bizler için de oldukça kritik olan bir durumdur.

Biz medyum hoca platformu olarak, bu gizlilik politikası ve kişisel verilerinizin korunması ile ilgili olarak, hangi verilerinizin hangi amaçlarla gerektiği, bu verilerin hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacağı, bu veriler konusunda sizlerin ne gibi haklarınızın bulunduğunu sizlere anlatmak ile yükümlüyüz.

Kişiler verilerinizin bir kısmının biz de yer almasının sebebi sadece site analizlerimizi gerçekleştirmek içindir. Bu amaçla eğer analizlerimiz iyi bir şekilde olursa, size sunmakta olduğumuz hizmetin gerektirdiklerini en iyi şekilde gerçekleştirebiliriz. Sizin ihtiyaç durumunu iyi bir şekilde belirleriz. Ve hatta hangi medyumdan ne kadar bir başarı aldığınız konusunda da analiz gerçekleştirerek sizden sonraki olan kişilere de yol gösterici olabiliriz. Sizlere daha geniş kapsamlı şekilde hizmet sunabiliriz.

Çoğu kişi gizlilik gibi endişelerinin bulunmasından dolayı bu tarz durumlara hiç bakmamakta ya da baksa da cesaret edememektedir. Bu sebeple biz bu anlamda sizlere ön ayak olmaktayız. Sitemiz hakkında yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden güvenilir bilgi ve yorumlara ulaşabilirsiniz. Yorum yapacak kişilerin bilgileri güvence altına alınacaktır. Yaptığımız işlemlerin tamamen arkasındayız. Eğer kişisel verileriniz de bir problem yaşandıysa sitemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinde yine iletişim geçmek için de bir alan sağlanmıştır. Bu alan üzerinden yardım alarak sorunlarınızı kısa şekilde çözümleyebiliriz. Gizlilik içerisinde bütün sorunlarınıza yardımcı olabiliriz. Güvenebileceğiniz sayılır siteler arasında bizim medyum hoca platformumuz da yer almaktadır.